Poradna

Knihy

Přednášky – Kurzy

Další odkazy

    Internetový obchod

    Kvalitní partnerské vztahy
    Kniha: Kvalitní partnerské vztahy
    Původní: 450
    Akční cena: 450 Kč
    (sleva -0%)

    Duchovní rozvoj

    Hluboké pravdy neodhalíte nikdy hlavou, ale pouze a jen hloubkou
    své intuice i duše a poctivostí a správností veškerého svého jednání.
      

    Přejděte prosím na můj nový web knihy-holoubkova.cz, kde  naleznete veškeré informace o mých knihách i o mé poradně. Tento web již nepoužívám. Děkuji.

     

    Co je duchovní rozvoj (úvodní slovo)

    Duchovní rozvoj není nic jiného než osobní rozvoj posunutý na vyšší úroveň. Je to normální život, který žijeme, pouze žitý odpovědnějším způsobem. K tomuto poznání dospějeme dříve nebo později všichni.

    Kdo se chce skutečně duchovně rozvíjet, ten chce znát vždy pravdu o sobě, o svém jednání i o životě jako celku, a před těmito pravdami nikdy neutíká ani neschovává hlavu do písku. Člověk, který se skutečně duchovně rozvíjí, s tím vším poctivě něco dělá a není vůči ničemu z toho lhostejný.

    Já od sebe osobní rozvoj ani duchovní rozvoj nikdy neodděluji, protože kdo skutečně rozumí životu, zjistí, že od sebe tyto dvě oblasti ani oddělit nejdou. Osobní rozvoj vyžaduje začít s prací hlavně od sebe, a to samé platí pro duchovní rozvoj. Navíc jedině poctivá práce na sobě vede k duchovnímu rozvoji. Nikdy tomu nemůže být naopak. 

    ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


    Kontakty pro objednání (duchovní rozvoj)

    Mobil: 724 112 434
    E-mail: knihy-holoubkova@seznam.cz
    Adresa: Dlouhá 181, Mratín (blízko se nachází Praha Letňany, Praha Čakovice, Hovorčovice...)     

    Tel: 724 112 434@ knihy-holoubkova@seznam.cz Psychologická poradna | Astrologická poradna | Manželská poradna | Osobní rozvoj | Duchovní rozvoj