Poradna

Knihy

Přednášky – Kurzy

Další odkazy

  Internetový obchod

  O svém životě si rozhodujeme sami
  Kniha: O svém životě si rozhodujeme sami
  Původní: 400
  Akční cena: 400 Kč
  (sleva -0%)

  Astrologická poradna

  Životu i sobě musíte dobře rozumět, chcete-li životními situacemi
  bez vážnějších problémů procházet.

   

  Přejděte prosím na můj nový web knihy-holoubkova.cz, kde  naleznete veškeré informace o mých knihách i o mé poradně. Tento web již nepoužívám. Děkuji.

   

   

  Astrologická poradna – 22 let poradenské praxe

  • Zpracuji váš osobní horoskop. Na základě tohoto horoskopu vám pomohu vyznat se dobře ve vlastní povaze, ve vlastních postojích i v životním nasměrování. Z vašeho horoskopu také okamžitě vidím, co se ve vašem životě děje, kde se to přesně děje i jak dlouho budou tato období trvat, a na základě toho vám pak mohu lépe poradit, co s tím vším můžete dělat, abyste situace vyřešili moudrým a vyzrálým způsobem.

  • Zpracuji vám partnerský horoskop. Tyto horoskopy slouží k tomu, aby se v sobě partneři navzájem dobře vyznali (ve svých povahách i potřebách), ale také, aby pochopili, proč si v určitých směrech nerozumějí nebo proč spolu mají problémy. Také vám ale poradím, co s tím vším můžete dělat, abyste situacemi bez problémů prošli a zvolili to nejlepší řešení.

  • Pomohu vám řešit krize středního věku.
  • Zpracuji horoskopy vašich dětí. Slouží k tomu, abyste věděli, jak své děti vychovávat, vést i směrovat.

  • Pomohu vám vyznat se dobře v povahách druhých lidí, s nimiž jste v nějakém užším kontaktu (partnerské vztahy, rodinné vztahy, pracovní vztahy – pomohu vám s výběrem vhodných spolupracovníků nebo zaměstnanců, aby byli vaší firmě skutečným přínosem...).


  S těmito situacemi vám ráda pomohu.
  I vy byste ale měli přistupovat ke konzultacím zodpovědně a na první konzultaci byste si měli vyšetřit dostatek času (alespoň 2 hodiny), protože v kratším čase nelze nic pořádně vyřešit ani pochopit. Věnujete-li konzultaci dostatek času, výrazně se vám uleví již při prvním setkání.

  Čtenáře, kteří zavrhují astrologii, poprosím, aby si přečetli můj názor na astrologii,  než tento obor začnou hodnotit. 

   

  Pro výpočet horoskopu potřebuji znát tyto údaje

  – celé jméno osoby, jíž počítám,
  – celé datum narození,
  – co nejpřesnější hodinu narození, na níž nesmírně záleží, protože určuje přesnost výkladu,
  – místo narození.

  Přesnou hodinu narození zjistíte na matrice, kde jste se narodili, nebo ji musí mít přesně zapsanou některý z rodičů. Na nic jiného nespoléhejte.

  Výpočty připravuji vždy předem, protože jsou časově náročné. Výpočty pro jednu osobu připravuji dvě hodiny.

   

  Myslete i na své blízké

  Konzultaci i knihy můžete věnovat jako dárek také svým blízkým, jímž jistě nepohrdnou, protože jim může hodně pomoci při řešení složitých situací, v orientaci v sobě i v nasměrování v životě.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


  Kontakty pro objednání (manželská a rodinná poradna)
   

  Mobil: 724 112 434
  E-mail: knihy-holoubkova@seznam.cz

  Adresa: Dlouhá 181, Mratín (blízko se nachází Praha Čakovice, Hovorčovice, Měšice) 

   

   

   

  Tel: 724 112 434@ knihy-holoubkova@seznam.cz Psychologická poradna | Astrologická poradna | Manželská poradna | Osobní rozvoj | Duchovní rozvoj