Poradna

Knihy

Přednášky – Kurzy

Další odkazy

  Internetový obchod

  Astrologická znamení (sluneční znamení, znamení zvěrokruhu)
  Kniha: Astrologická znamení (sluneční znamení, znamení zvěrokruhu)
  Původní: 400
  Akční cena: 400 Kč
  (sleva -0%)

  Knihy
  Na konci cesty nás čeká poznání

  Autor:Miroslava Holoubková
  Nakladatelství:Miroslava Holoubková
  ISBN:80-238-7109-9
  EAN:9788023871098
  Rozměry:20,5 x 14 cm
  Počet stran:422
  Vazba:vazba V8 (vázaná)
  Rok vydání:2001
  Vydání:první
  Cena:288 Kč

  Litujeme ale tato kniha je již vyprodaná.

  Čím víc se duchovně probouzíme, tím většího poznání dosahujeme. Poznání nepřichází až na vrcholu. Dosahujeme ho každým okamžikem svého života. Každým malým probuzením, které v nás nastane. K dokonalosti vede dlouhá cesta a nikdo z nás neví, kdy jí plně dosáhne.

  Kniha je vyprodána a již neuvažuji o dotisku. Nyní vysvětlím proč tomu tak je, protože se na tuto knihu mnozí čtenáři opakovaně ptají.

  Když jsem v roce 1997 začala psát svou první knihu „O svém životě si rozhodujeme sami“, nenapadlo mě, že u psaní zůstanu.

  Poté jsem začala psát další knihy, a protože jsem chtěla mít témata, o nichž píši, uspořádaná, rozhodla jsem se zkombinovat knihu „O svém životě si rozhodujeme sami“ s knihou „Na konci cesty nás čeká poznání“, a tuto změnu jsem vydala později jako nové vydání knihy „O svém životě si rozhodujeme sami“. Proto je také současná kniha s názvem „O svém životě si rozhodujeme sami oproti původní verzi silnější, a informace jsou v nové verzi mnohem lépe uspořádané.

  Tel: 724 112 434@ knihy-holoubkova@seznam.cz Psychologická poradna | Astrologická poradna | Manželská poradna | Osobní rozvoj | Duchovní rozvoj