Poradna

Knihy

Přednášky – Kurzy

Další odkazy

  Internetový obchod

  Planety ve znameních
  Kniha: Planety ve znameních
  Původní: 300
  Akční cena: 300 Kč
  (sleva -0%)

  Knihy
  Astrologická znamení (sluneční znamení, znamení zvěrokruhu)

  Kniha: Astrologická znamení (sluneční znamení, znamení zvěrokruhu)

  skladem

  Autor:Miroslava Holoubková
  Nakladatelství:Miroslava Holoubková
  ISBN:978-80-904026-3-8
  EAN:9788090402638
  Rozměry:20,5 x 14 cm
  Počet stran:232
  Vazba:vazba V8 (pevná)
  Rok vydání:4/2011
  Vydání:první
  Cena:400 Kč

  Koupit toto zboží Ks

  Kniha „Astrologická znamení“ vás seznámí s charakteristickými povahovými rysy jednotlivých znamení, která dnes známe pod názvy Beran, Býk, Blíženci, Rak, Lev, Panna, Váhy, Štír, Střelec, Kozoroh, Vodnář a Ryby, a je psána tak, abyste se ve všech znameních dobře orientovali.

  Kniha nabízí ale něco navíc, než jen rozbor povahových sklonů jednotlivých znamení. Naleznete v ní pravdivé informace o povaze jakéhokoli člověka, který vás bude zajímat, pokud budete dodržovat postup, který uvádím na začátku knihy na straně 7 a 8.

  A zajímat by vás měly kromě vaší povahy i povahy vašich blízkých, s nimiž žijete v užších vztazích, protože když jejich povahy dobře pochopíte, můžete vztahy s nimi i lépe nastavit. 

  Velmi bych si přála, aby vám kniha přinášela radost i poučení a abyste se k ní často se zájmem vraceli.

  Astrologii se věnuji 29 let a za informacemi, které v této knize sděluji, si stoprocentně stojím.

   

  S touto knihou můžete pracovat různými způsoby.

  1. Prostřednictvím této knihy se naučíte dobře rozumět všem dvanácti astrologickým znamením od Berana až po Ryby. K tomu je třeba zvolit tento postup. Pročítejte si jednotlivá znamení pečlivě mnohokrát od začátku do konce a snažte se všem znamením dobře porozumět. Dobrou znalost jednotlivých znamení můžete následně využít v astrologii, numerologii, grafologii, psychologii i v jiných oblastech života. Na konci knihy naleznete testy, na nichž si ověříte, zda jste knihu skutečně pečlivě studovali. K tomuto postupu nepotřebujete žádné astrologické výpočty. 

  2. Prostřednictvím této knihy porozumíte mnohem lépe sami sobě nebo jakémukoli člověku, jehož povaha vás bude zajímat, a závěry, k nimž dospějete, budou skutečně pravdivé. To ale nikdy nezjistíte z postupu číslo jedna, na němž je postavena většina astrologických knih popisujících sluneční znamení, ale také většina horoskopů v novinách nebo na internetu !!! Tato kniha vám ale lepší poznání sebe sama i druhých lidí umožní. Musíte jen důsledně dodržovat postupy, které v knize uvádím. 

  3. V knize naleznete také popisy všech ascendentních znamení, která byste měli při hodnocení povahy jakékoli osoby též dobře znát.

  Ascendent dává každému člověku již v době jeho narození další povahové rysy, které bude mít celý život, a je jen na člověku samotném, zda si vlohy i sklony svého ascendentního znamení včas uvědomí, a v životě je nějak rozvine a někde uplatní.

   

  Důležité upozornění

  Přečtěte si u knihy nutně úvod. V konzultacích se neustále přesvědčuji, že lidé úvody knih vůbec nečtou a pak se diví, že ničemu pořádně nerozumějí. Mnohokrát jsem se o tom přesvědčila i u této knihy. Budete-li knihu skutečně pečlivě studovat, zjistíte, jak je vše jednoduché, a hlavně pravdivé.

     S vašimi problémy vám ráda pomohu i ve své poradně.

  Psychologická poradna
  Manželská poradna
  Astrologická poradna

   

   

  Tel: 724 112 434@ knihy-holoubkova@seznam.cz Psychologická poradna | Astrologická poradna | Manželská poradna | Osobní rozvoj | Duchovní rozvoj