Ceny konzultací

Ceny jsou platné od 1. 4. 2017

2.000,-Kč 
 2 hodiny konzultace pro jednu osobu (včetně souhrnných doporučení).
Každá další půl hodina stojí 500,-Kč.

300,-KčZpracování horoskopu jedné osoby.
Výklad probíhá v rámci psychologické konzultace.

Horoskop je důležitý pro mnohá upřesnění (upřesnění povahy, životního nasměrování, současného i budoucího dění i mnoha jiných věcí). Více se dočtete níže u nadpisu astrologie.


U klientů, kteří navštíví mou poradnu poprvé, trvá konzultace vždy 2 hodiny. Nikdy ne kratší dobu.

Za kratší dobu nelze nic pořádně vyřešit a do hloubky už vůbec ne, což mám za dvacet let praxe dobře ověřené. Navíc mým cílem je problémy skutečně řešit a ne volit jen nějaká polovičatá řešení.

Konzultace dělám dle vašeho zájmu i delší. Je třeba mi to ale při objednání nahlásit, protože klienty si objednávám po dvou hodinách a v den konzultace již nemohu sezení prodloužit.

Kratší konzultace poskytuji lidem, s nimiž jsem již pracovala a jejich situaci dobře znám, takže mohu dle potřeby rychle reagovat. Zde je možné objednat si půl hodiny, hodinu atd.

V mé poradně platíte pouze ten čas, který zde skutečně strávíte (ne čas objednaný).

 

ASTROLOGIE

Astrologické přípravy práci výrazně urychlují, protože díky horoskopu se mohu okamžitě zaměřit na záležitosti podstatné a nezabývám se zbytečnými nesmysly. Navíc některé záležitosti nejdou bez astrologie pouhými psychologickými metodami nikdy zjistit. Poradím vám samozřejmě i to, co s tím vším máte dělat, abyste si svými postoji nezpůsobovali další potíže.

Pro zpracování horoskopu si vždy zjistěte co nejpřesnější hodinu svého narození (od rodičů, pokud ji skutečně dobře znají, nebo z porodnice kde jste se narodili. Nemocnice čas narození na požádání dnes běžně vydávají.). Na přesnosti hodiny narození závisí přesnost výkladu.

Čtenáře, kteří zavrhují astrologii poprosím, aby si nejprve přečetli pod odkazem význam astrologie, k čemu astrologie slouží, než tento obor začnou hodnotit. Astrologie je velmi dobrá psychologie a poví o vás i o vašem životě tolik, že se tak dobře neznáte ani vy sami.PARTNERSKÉ KONZULTACE

Partnerské konzultace, v nichž jsou přítomni v jednom sezení oba partneři, trvají 2,5 - 3 hodiny.  

Jsou-li v konzultaci oba partneři, není možné, aby se vše stihlo za dvě hodiny. Pokud toto někdo očekává, bude zklamaný, protože pokud bych se měla vejít do dvou hodin, má vždy jeden z dvojice pocit, že se nedostal pořádně ke slovu, protože se muselo kvůli času spěchat. Taková práce je pak k ničemu.

Proto si vždy pořádně rozmyslete, zda chcete svůj život skutečně důkladně řešit, a pokud ano, budu se vám ráda kdykoli věnovat.

KONZULTACE MIMO PRACOVNÍ DOBU

1. 500,-Kč – 1 hodina konzultace mimo pracovní dobu. Tyto konzultace poskytuji jen občas, když mi to podmínky dovolí. Soboty, neděle a v době svátků pracuji pouze přes telefon nebo skype.


Při všech konzultacích s vámi vaše záležitosti do hloubky rozeberu a navrhnu (doporučím) nejvhodnější řešení.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Další upozornění ke konzultaci

Každému doporučuji, aby si celé sezení nahrával z těchto důvodů:

Budete mít důkaz o tom, co jsem říkala, jak jsem to přesně říkala i v jaké souvislosti jsem to říkala.
Nahrávka se vám hodí také v tom, že si ji můžete doma kdykoli opakovaně pustit a připomenout si, jak máte co přesně dělat.

Způsoby placení

Osobní konzultace se platí v hotovosti při setkání.

U telefonických konzultací nebo konzultací přes skype je třeba platbu zaplatit předem na účet.
Mé číslo učtu je: 163259500/0300.

Platba musí být připsána na účtu nejpozději týden před konzultací kvůli astrologickým výpočtům, které jsou časově náročné a nemohu je dělat na poslední chvíli. Výpočty začínám dělat, až když je platba připsána na účet.

 

tel. 724 112 434@: mholoubkova@seznam.cz - Psychologická poradna | Astrologická poradna | Manželská poradna | Osobní rozvoj | Duchovní rozvoj