Poradna

Knihy

Přednášky – Kurzy

Další odkazy

  Internetový obchod

  Cesta duchovního rozvoje
  Kniha: Cesta duchovního rozvoje
  Původní: 380
  Akční cena: 380 Kč
  (sleva -0%)

  Astrologická poradna

  Životu i sobě musíte dobře rozumět, chcete-li životními situacemi
  bez vážnějších problémů procházet.


  Konzultace poskytuji formou osobní návštěvy, přes mobil nebo skype.
  Do mé poradny je třeba objednat se předem.
   

  Astrologická poradna (nabídka služeb) – 20 let praxe

  • Zpracuji váš osobní horoskop. Na základě tohoto horoskopu vám pomohu vyznat se dobře ve vlastní povaze, ve vlastních postojích i v životním nasměrování. Z vašeho horoskopu také okamžitě vidím, co se ve vašem životě děje, kde se to přesně děje i jak dlouho budou tato období trvat, a na základě toho vám pak mohu lépe poradit, co s tím vším můžete dělat, abyste situace vyřešili moudrým a vyzrálým způsobem.

  • Zpracuji vám partnerský horoskop. Tyto horoskopy slouží k tomu, aby se v sobě partneři navzájem dobře vyznali (ve svých povahách i potřebách), ale také, aby pochopili, proč si v určitých směrech nerozumějí nebo proč spolu mají problémy. Také vám ale poradím, co s tím vším můžete dělat, abyste situacemi bez problémů prošli a zvolili to nejlepší řešení.

  • Pomohu vám řešit krize středního věku.
  • Zpracuji horoskopy vašich dětí. Slouží k tomu, abyste věděli, jak své děti vychovávat, vést i směrovat.

  • Pomohu vám vyznat se dobře v povahách druhých lidí, s nimiž jste v nějakém užším kontaktu (partnerské vztahy, rodinné vztahy, pracovní vztahy – pomohu vám s výběrem vhodných spolupracovníků nebo zaměstnanců, aby byli vaší firmě skutečným přínosem...).


  S těmito situacemi vám ráda pomohu.
  I vy byste ale měli přistupovat ke konzultacím zodpovědně a na první konzultaci byste si měli vyšetřit dostatek času (alespoň 2 hodiny), protože v kratším čase nelze nic pořádně vyřešit ani pochopit. Věnujete-li konzultaci dostatek času, výrazně se vám uleví již při prvním setkání.

  Čtenáře, kteří zavrhují astrologii, poprosím, aby si přečetli pod odkazem význam astrologie, k čemu astrologie slouží, než tento obor začnou hodnotit. 

   

  Jak konzultace v mé poradně probíhá

  Astrologické konzultace v mé poradně probíhají podobně, jako psychologické konzultace. Rozdíl je pouze v tom, že u astrologických konzultací pracuji s horoskopem dané osoby, z něhož vidím povahu, postoje i život člověka dříve, než o sobě daná osoba cokoli řekne. Vidím samozřejmě i to, co člověk nyní ve svém životě řeší a bude řešit i v budoucnu, což v psychologii dopředu zjistit nejde a nikdy nešlo. Proto horoskop práci výrazně urychluje. Na základě toho pak mohu kohokoli snadněji směrovat (ne ho nikam tlačit, protože sama nemám jakékoli nátlaky ani nucení ráda).

  Neberte prosím tuto informaci jako znevažování psychologie. Sama se věnuji oběma těmto oblastem přes dvacet let a považuji obě oblasti za velmi užitečné. Jedna i druhá ale mohou lidem pomoci jedině tehdy, dokáží-li s nimi ti, kdo s nimi pracují, správně zacházet a dobře jim rozumějí.

  Od astrologických konzultací v mé poradně neočekávejte věštby typu: „tohoto muže si určitě vezmete, je to váš osudový partner, za dva měsíce vyhrajete velké množství peněz, do roka se rozvedete“ ani jiné podobné nesmysly, ale skutečně poctivou práci s vaší povahou, s vaším životem i situacemi, které musíte v každodenním životě řešit.

  Nesmyslné jsou tyto předpovědi proto, protože většinu situací svého života můžete svými postoji výrazně ovlivnit. Budete-li jednat vyzrále, nemusí negativní předpovědi vůbec dopadnout tak, jak vám bylo některými lidmi předpovídáno. A naopak, i kdybyste nalezli svého osudového partnera, budete-li jednat nevyzrále (vy, on nebo oba), vztah bude problémový a časem bude hrozit, že se stejně rozpadne. Ta samá pravidla platí pro oblast zdraví, peněz, výchovy dětí, povolání i jiné směry.

  Má práce je oproti věštbám jiná. Stojíte-li o takovou konzultaci, která vyžaduje vědomou práci na sobě, pak jsem vám plně k dispozici.

  Pro výpočet horoskopu potřebuji znát tyto údaje

  – celé jméno osoby, jíž počítám,
  – celé datum narození,
  – co nejpřesnější hodinu narození, na níž nesmírně záleží, protože určuje přesnost výkladu,
  – místo narození.

  Přesnou hodinu narození zjistíte na matrice, kde jste se narodili, nebo ji musí mít přesně zapsanou některý z rodičů. Na nic jiného nespoléhejte.

  Výpočty připravuji vždy předem, protože jsou časově náročné. Výpočty pro jednu osobu připravuji dvě hodiny.

   

  Myslete i na své blízké

  Konzultaci i knihy můžete věnovat jako dárek také svým blízkým, jímž jistě nepohrdnou, protože jim může hodně pomoci při řešení složitých situací, v orientaci v sobě i v nasměrování v životě.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Poradna se nachází blízko Prahy Letňan.

  U partnerských horoskopů doporučuji, aby alespoň jednu konzultaci navštívili partneři spolu. Tuto variantu nevnucuji, pouze navrhuji. Není-li této variantě kterýkoli z partnerů nakloněn, pak pracuji pouze s jedním partnerem, kde doporučuji, aby si dotyčný celou konzultaci nahrával.

  ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Kontakty pro objednání (manželská a rodinná poradna) 

  Mobil: 724 112 434
  E-mail: knihy-holoubkova@seznam.cz

  Skype: holoubkova64 (na skypu jsem jen po vzájemné domluvě)
  Adresa: Dlouhá 181, Mratín (blízko se nachází Praha Čakovice, Hovorčovice, Měšice) 

  Nepište mi prosím na facebook ani skype, ale pouze na můj email nebo volejte. Děkuji za pochopení.

   

  NOVÝ WEB 

  Přejděte prosím na můj nový web knihy-holoubkova.cz, kde  naleznete veškeré informace o mých knihách i o mé poradně. Tento web již nepoužívám. Děkuji. 

   

   

   

  tel: 724 112 434@ knihy-holoubkova@seznam.cz Psychologická poradna | Astrologická poradna | Manželská poradna | Osobní rozvoj | Duchovní rozvoj