Poradna

Knihy

Přednášky – Kurzy

Další odkazy

Internetový obchod

O svém životě si rozhodujeme sami
Kniha: O svém životě si rozhodujeme sami
Původní: 390
Akční cena: 390 Kč
(sleva -0%)

Knihy
Planety ve znameních

Kniha: Planety ve znameních

skladem

Autor:Miroslava Holoubková
Nakladatelství:Miroslava Holoubková
ISBN:978-80-254-0034-0
EAN:9788025400340
Rozměry:20,5 x 13 cm
Počet stran:215
Vazba:vazba V8 (vázaná)
Rok vydání:2007
Vydání:první
Původně:260
Akční cena:260 Kč (sleva -0%)

Koupit toto zboží Ks

V knize se dočtete, jak se projevují jednotlivé planety ve dvanácti astrologických znameních, což je důležité téma při studiu astrologie. Tomuto tématu by měl porozumět každý, kdo se chce astrologií vážně zabývat. Tato kniha je důležitou učebnicí při studiu astrologie.

 

Při rozboru povahy jakéhokoli člověka nelze spoléhat jen na postavení Slunce v nějakém znamení, protože to je naprosto nesprávný přístup.

V horoskopu nemáme jen Slunce. V horoskopu máme kromě Slunce i jiné planety (Lunu, Merkura, Venuši, Marse, Jupitera, Saturna, Urana, Neptuna a Pluta). Navíc každou z těchto planet máme v době narození v jiném znamení. Proto je nezbytné posoudit všechny planety v horoskopu narození, a teprve když toto uděláme, můžeme činit o nějakém člověku nějaké bližší závěry. Nikoli pouze z toho, v jakém znamení má v době narození Slunce. 

Sluneční znamení popisovaná v různých časopisech, na internetu nebo v knihách by vás pravdivě vystihovala pouze tehdy, pokud byste měli všechny planety v době narození ve stejném znamení, v jakém máte Slunce. Takový člověk na světě ale neexistuje !!! Všichni máme jednotlivé planety rozmístěné v různých znameních, což zjistíte okamžitě pohledem do svého horoskopu nebo do horoskopu kohokoli jiného. Proto lze stavět pouze na osobním horoskopu každého člověka a na jeho rozboru. Teprve na základě toho můžete určovat, jaký člověk doopravdy je (jak se chová, co potřebuje, co zvládá, kde chybuje atd.).

Chcete-li být dobrými astrology, měli byste těmto zásadám dobře rozumět, protože planety ve znameních projevy chování člověka konkretizují.

 

Akční nabídka

Koupíte-li si obě mé astrologické knihy, poskytnu vám na obě knihy slevu 35% a v případě nepochopení textů vám při zavolání ráda poradím.

 

S vašimi problémy vám ráda pomohu i ve své poradně.

Psychologická poradna
Manželská poradna
Astrologická poradna

 

 

tel. 724 112 434@ knihy-holoubkova@seznam.cz Psychologická poradna | Astrologická poradna | Manželská poradna | Osobní rozvoj | Duchovní rozvoj