Poradna

Knihy

Přednášky – Kurzy

Další odkazy

  Internetový obchod

  Kvalitní partnerské vztahy
  Kniha: Kvalitní partnerské vztahy
  Původní: 390
  Akční cena: 390 Kč
  (sleva -0%)

  Miroslava Holoubková

  knihy – poradna

  Narodila jsem se 10. 4. 1964.

  Miroslava Holoubková


  Informace o mně

  Mám ráda zodpovědný a vyzrálý přístup k životu a jakákoli povrchnost, která dnes světem vládne, mi velmi vadí.

  Stavím vždy na kvalitně odvedené práci, která bude pro druhé skutečným přínosem, a ne jen pouhou ztrátou času nebo zbytečným vydáváním peněz. Kvalitně odvedenou práci od druhých sama vyžaduji, ale také ji i já naprosto automaticky poskytuji.

  Nejsem zastánce útěků od problémů, rezignace ani přílišného mluvení, které nikam nevede. Jsem zastánce domyšlených, důsledných a vyzrálých postojů, které vedou ke skutečnému řešení jakékoli životní situace.

  Sama jsem od žádných problémů též nikdy neutíkala a vždy jsem se jim postavila včas čelem.

  Naprosto zodpovědně také píši, že jsem nikdy neřešila jakékoli své problémy antidepresivy, alkoholem, drogami ani jinými únikovými prostředky. 

  Nikdy jsem nepřebírala ani nešířila myšlenky nebo názory jiných lidí, protože mám své vlastní pevné názory podložené praxí i životními zkušenostmi.

  V mé poradně se nikdy nesetkáte s žádnými nekonkrétními náznaky, s abstrakcemi nepoužitelnými pro praktický život, zevšeobecňováním ani tápáním. Má sdělení jsou vždy natolik konkrétní, srozumitelná a jasná, že z nich okamžitě pochopíte, co a jak máte dělat, nebo naopak nedělat. Zdali se mými doporučeními budete řídit, to bohužel již neovlivním, a také k tomu nikdy nikoho nenutím, protože respektuji u každého právo svobodné volby. Časem a zkušenostmi ale sami zjistíte, že jsem vám neradila špatně.

  Můj život není postavený na honbě za kariérou, penězi ani požitky. Mým cílem je skutečná touha pomáhat druhým lidem s jejich životem i problémy, a v tomto směru mám naprosto čisté svědomí.

  Svou práci nesmírně miluji a nedovedu si vůbec představit, že bych se měla zabývat něčím jiným.

  V minulosti jsem vedla několik let víkendové vzdělávací kurzy a publikovala jsem v různých časopisech. Tyto činnosti jsem ale ukončila pro velkou pracovní vytíženost, a také proto, že jsem neměla vůbec žádný čas na psaní knih.

   

  Soukromý život

  Pracuji ráda v ústraní, protože je to pro kvalitu mé práce prioritní.

  Když nepracuji, dávám přednost rodinnému životu před rušným společenským životem, a pokud mám trochu času, volné chvíle trávím ráda v přírodě, kde vyhledávám ticho a klid.

  Více o sobě psát nebudu, protože ať o sobě napíšu cokoliv, nejvíce vám o mně stejně napoví až osobní setkání. Teprve tím zjistíte, kdo jsem, co umím a co vám mohu poskytnout.

   

  Zajímá-li vás můj život hlouběji, přečtěte si můj životní příběh

  Vyrůstala jsem v obci Středokluky poblíž Lidic.
  Jsem ze tří dětí nejstarší.

  Tatínek pracoval jako letecký mechanik na letišti Praha-Ruzyně.
  Maminka pracovala u hasičského sboru na letišti Praha, kde jezdila se sanitním vozem.

  Rodiče měli kromě svého povolání i pole a zahradu o rozloze jeden a půl hektaru, takže jsme musely doma i na zahradě hodně pomáhat.

  Vyrůstala jsem v rodině, kde byla na prvním místě práce a povinnost, ale také poslušnost.
  Psychická podpora ani pochvala u nás neexistovala. Tatínek byl navíc hodně přísný a příliš se s námi nemazlil.
  V oblasti peněz rodiče hodně šetřili a nedopřáli nic sobě ani nám dětem. Také neustále opakovali, že na chleba se těžko vydělává a že s penězi není možné plýtvat.
  Bloků jsem v sobě měla z dětství mnoho. Nechci je zde ale všechny jmenovat.

  V devatenácti letech jsem se vdala (aniž bych musela). Byla to doba, kdy se lidé brali okolo dvaceti let.
  V roce 1984 se nám narodil syn Zdeněk.
  Mezitím jsme začali stavět s manželem dům.
  V roce 1986 se nám narodil syn Pavel.

  S manželem jsme věnovali veškerý čas dětem a stavbě a na nic jiného jsme čas již neměli. Já jsem kromě různých vyřizování a práce na stavbě vařila celé čtyři roky řemeslníkům, protože jsem tomu byla naučená ze své rodiny, a do toho jsem se starala o syny. V roce 1989 jsme dům dostavěli a v prosinci téhož roku jsme se do něho nastěhovali.

  O dva měsíce později jsem se nečekaně dozvěděla, že se můj manžel stýká již rok s naší známou, což byl pro mě obrovský životní šok. V tom okamžiku se mi zhroutilo vše, na čem jsem stavěla a pro co jsem žila, a to byla rodina. Na stavbě i v domácnosti jsem se hodně nadřela v domnění, že až dům dostavíme, začneme mít konečně více času na děti i na sebe. Najednou ale bylo vše jinak a během tří měsíců se naše manželství rozpadlo. V té době mi bylo 26 let a synům 3 a 5 let. Rozpad manželství mě hluboce zasáhl, protože jsem ho ani v nejmenším nečekala, a převrátil můj život doslova na ruby.

  Když jsem se z této rány trochu vzpamatovala, začala jsem se intenzivně zajímat o to, proč k tomu všemu došlo včetně toho, jaké jsme dělali oba chyby a zdali se jim nedalo předejít, a tím jsem se dostávala k oblastem, jimž se dnes věnuji (k psychologii, astrologii, numerologii, filosofii, regresím, duchovnu, práci na sobě atd.).

  Po sedmi letech studií ve zmíněných oblastech jsem opustila zaměstnanecký poměr ve výpočetním středisku a v roce 1997 jsem si otevřela vlastní poradnu. Tento krok mi všichni rozmlouvali, včetně mé rodiny, a někteří lidé se mému rozhodnutí dokonce i opovržlivě smáli. Přesto jsem tento krok učinila, protože jsem cítila srdcem, že chci touto cestou jít.

  Tato cesta nebyla snadná, protože jsem po ní šla sama bez jakékoli podpory, a zažila jsem i mnoho házení klacků pod nohy. Přesto jsem na této cestě vytrvala.

  Dnes je to již 27 let od doby, kdy jsem na tuto cestu nastoupila, a ani jednou jsem tohoto svého rozhodnutí nelitovala. Za tu dobu jsem napsala 6 knih a další knihy dokončuji. Pomáhám lidem s jejich životem, problémy i rozvojem a toto vše mě hluboce naplňuje. 

  Synům je v současnosti 31 a 33 let, žijí již svůj život, a já děkuji neustále Bohu, že mi takové děti seslal, protože mi dělají v životě jen radost.

  Já sama žiji již třináct let s partnerem, jehož si nesmírně vážím, protože je to člověk hodný, slušný, poctivý a spolehlivý, který se chová od začátku našeho vztahu tak, jak by se měl dospělý, vyzrálý člověk chovat. A protože jsme si za třináct let společného soužití ověřili, že dokážeme jednat oba ve všech životních situacích poctivě, vyzrále a čestně, umocnili jsme náš vztah dne 11. 11. 2016 sňatkem.

  To, kde dnes jsem a čeho jsem dosáhla, je pouze výsledek mého poctivého a trpělivého úsilí, které jsem nikdy nevzdala, a kdybych dnes měla znovu volit, jiné cestě bych přednost nedala

  Vlastní svobodnou cestou můžete jít i vy, najdete-li odvahu na to, vymanit se z vlivu různých lidí, situací i životních podmínek, ale také z nesprávných vlivů vlastní povahy, a já vám s tím vším ráda kdykoli pomohu, budete-li o mou pomoc stát.

   

   

  tel: 724 112 434@ knihy-holoubkova@seznam.cz Psychologická poradna | Astrologická poradna | Manželská poradna | Osobní rozvoj | Duchovní rozvoj